Made in Germany -вироблено в Німеччині

Компанія WOLF в Україні - Опалювальні та вентиляційні системи. Продаж, сервіс, навчання.

Модуль BM-2

Модуль керування нового покоління

BM-2 з інтуїтивним керуванням – абсолютний комфорт

«Розумний дім» – це інтелектуальна сітьова система керування будівлею. Новий модуль керування BM-2 – ключ до ефективного керування системами опалення, сонячної енергії та вентиляції.

Цей пристрій може використовуватись з усіма конденсаційними котлами Wolf нового покоління. Він також підходить для дистанційного керування, та може встановлюватись окремо, наприклад, на стіну. Система механічної вентиляції CWL органічно взаємодіє з модулем ВМ-2, завдяки з’єднанню через e-BUS. Також можливе керування через Apple iPhone (додатково потребується встановлення інтерфейсного модуля ISM7i).

Модуль легко керується за допомогою чотирьох функціональних кнопок та поворотного перемикача. Оновлення ПЗ можна завантажити через SD-картку. Також зверніть увагу на простий графічний дисплей. Налаштування можна вводити безпосередньо в модуль. При необхідності будь-які запасні частини можна швидко замовити у постачальника.

Основні переваги:

  • Кольоровий TFT-дисплей, зручний у використанні, з чіткою графікою
  • Можливість інтеграції в котел або монтажу на стіні для дистанційного керування
  • Чотири функціональні кнопки для швидкого пошуку, вибору та введення даних
  • Повідомлення о несправності у вигляді тексту
  • Встановлення компонентів WRS автоматично розпізнаються та конфігуруються
  • Можливість завантаження оновлень ПЗ через SD-картку
  • Експлуатація систем: теплогенератор, нагрівальні контури з / без змішувача, ГВП система, геліосистема Wolf вбудована в систему опалення та системи механічної вентиляції CWL Excellent